ÜRÜNLERİMİZ

♦ Tüplü Mutfak Ocakları Doğalgaza Dönüştürülür.

♦ Doğalgazlı Mutfak Ocakları Tüplüye Dönüştürülür.

 

Milangaz, LPG tüplerini Demirören Tüp Fabrikasında TS EN 1442 standardına ve 2010/35/EU Taşınabilir Basınçlı Ekipmanlar Direktifine uygun olarak ürettirmekte olup, Türkiye’nin ilk ve tek çıt-çıt kapaklı ve tamamı gövde kabartmalı tüplerin öncü markasıdır. Shrink kapaklı tüpleri ile tüketicilerinin güvenliğini garanti altına alan Milangaz, ayrıca yaptığı büyük yatırımlarla ve her zaman yenilenmiş tüpleri ile tüketicilerine Milangaz kalitesini sunmaktadır.

Her dolum öncesinde tüplerini gerekli kontrollerden geçiren Milangaz, tüketicilere yüksek kalite, tortu bırakmayan ve çevre dostu LPG’yi, çift emniyet kapağı sistemi ve tam doluluk garantisi ile sunmaktadır.

 

12 kg Ev Tüpleri
Milangaz, tüketicinin ihtiyacına yönelik olarak siboplu tombul ev tüpü ve vanalı uzun ev tüpü olmak üzere iki çeşit sunmaktadır. Genellikle evlerde tercih edilen bu tüpler aynı zamanda iş yerlerinde de kullanılabilmektedir. Çapı 36 cm olan tüp siboplu, çapı 30 cm olan tüp vanalıdır. Siboplu ya da vanalı farkı olmaksızın tüplerin içerisinde 12 kg LPG olup, tüm tüpler shrink ve çıt çıt kapaklıdır.

 

2 kg Piknik Tüpü
Küçük tüp olarak da bilinen bu tüpler, kullanım alanlarına göre dar ve geniş çemberli olmak üzere iki çeşit sunulmaktadır. Taşınması ve kullanım kolaylığı açısından pikniklerde, açık hava aktivitelerinde tercih edilmektedir. Dış mekânlarda aydınlatma, ısınma ve ısıtma olarak kullanılabilirken, evlerin balkon gibi açık hava alanlarında yemek kokusunu dışarda tutmak amacıyla da kullanılabilmektedir. Dar çemberli tüpün üst çember çapı 17 cm, geniş çemberli tüpün üst çember çapı 22,4 cm’dir. Tüpler 2 kg LPG içermektedir. Küçük tüplerde güvenlik valfi bulunmadığından kapalı mekânlarda bulundurulması ve tüpün fazla ısıya maruz bırakılmaması gerekmektedir.

 

24 kg Ticari Tüpler
LPG kullanımının daha yoğun olduğu iş yerlerinde; otel, lokanta, fırın, hastane, işyerleri, okul vb. sosyal yaşam alanlarında su ısıtma, yemek pişirme, ısınma vb. amaçlarla kullanılmaktadır. Tüpler 36 cm çapa sahip ve 24 kg LPG ile doludur. Tüm tüpler shrink kapaklıdır.

 

45 kg Sanayi Tüpleri
Tüketicinin ihtiyacına göre miks (karışık) ve propan olmak üzere iki çeşit sunulan bu tüpler, küçük tüplere göre daha uzun süre enerji sağlaması, lojistik ve stoklama kolaylığı sayesinde enerji kullanımının yoğun olduğu iş yerleri tarafından tercih edilmektedir. Miks (karışık),bütan ve propan karışımından oluşmaktadır. Tüplerin içerisinde 45 kg LPG olup, tüm tüpler shrink kapaklıdır.

 

Serhat Gaz - Milangaz Tüp Bayisi

Tel: 0541 913 75 41